Poland  Poland

Le Vimarn Cottages & Spa

Le Vimarn Cottages & Spa
Le Vimarn Cottages & Spa

Le Vimarn Cottages & Spa znajduje się na Ao Prao plaży jako jedyny ośrodek tropikalnej butików. Ośrodek położony jest na łagodnym zboczu wzgórz zatoki które można wychodzą na ciche plaże zatoki. Wszystkie Indywidualnych domków budowane są z balkonami, niektóre z własnym spa na świeżym powietrzu, które wyglądają w dół na spokojnej zatoce zakrzywionej musującego morza i piasku grzywny.


Domki znajdują się wokół wspaniały basen nieskończoności, spa oraz restauracja. Le Vimarn Cottages przyciągnąć wyrafinowane i dyskryminujące zagranicznych gości co dzień.

Le Vimarn Domek zajmuje wspaniała nadmorska położony w bujnej pagórkowaty z widokiem na malowniczą zatoką, plaża lazurowego oceanu. Tutaj znajdziesz zaciszne miejsca do leniuchować na słońcu, bez venders i na oczach setek irytujących leżakami. Plaża Serwis należy do Ciebie na pytania z komfortowymi salonami plaża, parasole i masaż nawet przy plaży.

 

English Australia Serbia Malaysia Czech Brazil Finland Sweden Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia VietNam China Japan Thai Romania